Погинуо радник у Сремској Митровици

Радник В. Б. (32) из Сремске Митровице погинуо је након пада са мердевина, током отклањања квара на интернет кабловском воду на електро стубу у Славонској улици у том граду, саопштило је Министарство за рад, запошљавање, борачка и социјална питања.

В. Б. је у четвртак, око 13 сати, приликом пада са мердевина тешко повређен, али је касније преминуо у болници, преноси Танјуг.

Он је био запослен на одређено време као инсталатер кабловских прикључака у предузећу "Коперникус Технолџи Груп" д.о.о, са седиштем на Новом Београду.

Инспекцијски надзор је у току, а на основу утврђеног чињеничног стања, инспектор рада ће предузети одговарајуће мере, додаје се у саопштењу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом