Нападнут возач аутобуса на линији 704

Непозната особа напала је у Земуну возача градског аутобуса на линији 704, који је затражио помоћ лекара у Ургентном центру.

Инцидент се догодио нешто пре 18.30 часова, у Улици Карађорђев трг, када је Н. Н. лице ударило возача руком и потом напустило аутобус, речено је Танјугу у Бироу МУП-а Србије за сарадњу с медијима.

Полиција ради на утврђивању свих околности догађаја.

Портпаролка Клиничког центра Србије Александра Берић рекла је да је повређени возач Ш. С. (57) нешто после 20.00 часова затражио помоћ лекара у Ургентном центру и да је на дијагностици.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом