понедељак, 22.12.2014, 16:12 -> 16:19
Полиција интезивно ради на случају Беко
Министар унутрашњих послова Небојша Стефановић изјавио је да београдска полиција интензивно ради на расветљавању случаја бизнисмена Милана Бека, на кога је пуцано пре више од месец дана и да ускоро очекује резултате истраге.
Небојша Стефановић је агенцији Бета у Скупштини Србије рекао и да очекује да га полиција обавести о резултатима истраге.
"Исто тако очекујем да ће ме обавестити ако нема резултата, па да видим шта ћу ја да предузмем у том смислу", рекао је Стрефановић.
На Бека је пуцано 14. новембра, испред његове породичне куће у београдском насељу Сењак.
Дан после напада премијер Србије Александар Вучић и министар Стефановић рекли су да на Бека није пуцао професионалац.
У истрази је до сада саслушано више сведока, међу којима су, како су пренели медији, бизнисмен Станко Суботић и власник Делта холдинга Мирослав Мишковић.
Беков заступник, адвокат Зденко Томановић саопштио је да Беко инспекторима дао три изјаве, а да ће формални исказ дати чим се за то стекну здравствени и правни услови.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 4
Пошаљи коментар