Жена погинула у Новом Бечеју

У саобраћајној несрећи која се догодила у Новом Бечеју погинула је једна особа.

До несреће је дошло када је камион за сакупљање смећа, којим је управљао двадесетшестогодишњи возач, ударио у жену (1960) на бициклу која је од задобијених повреда преминула на лицу места, јавља дописник РТС-а из Зрењанина.

Узроци ове саобраћајне несреће још се утврђују, а увиђај је извршио заменик Основног јавног тужиоца у Бечеју и службеници Полицијске управе у Зрењанину.

 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом