Потрага због рањавања у Новом Пазару

Новопазарска полиција трага за непознатим мушкарцем који је синоћ у ноћном клубу "Анес" ранио једног младића.

У полицији кажу да још увек нису обавили разговор са рањеним младићем, Аднаном З. (24), нити им је из болнице јављен степен повреда, преноси Бета.

Ипак, у изјави за за радио Сто плус, речено је да су предузете све мере како би се открио починилац кривичног дела.

"Обавестили смо и тужилаштво о овом догађају, међутим, ни они се нису изјаснили о пуцњави", кажу у полицији.

Према незваничним информацијама, прво је дошло до туче неколицине младића, након које је непознати мушкарац пуцао из пиштоља и погодио Аднана З. у десну потколеницу.

Младић је пребачен на хируршко одељење новопазарске Опште болнице и није у животној опасности.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом