четвртак, 21.08.2014, 12:29 -> 13:23
Хапшења због разбојништва и трговине дрогом
Београдска полиција ухапсила је три особе осумњичене за више разбојништава и трговину дрогом.
Министарство унутрашњих послова наводи да су Д.Љ, И.В. и Ђ.О. из Београда осумњичени за више кривичних дела, међу којима разбојништво, недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја и неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Осумњичени Д.Љ. је опљачкао трафику и тешко повредио продавца, а однео му 27.000 динара и мобилни телефон, преноси Танјуг.
Д.Љ. је у јуну ове године у Младеновцу са Ђ.О. ушао у кућу у којој су везали власника и уз употребу силе и претњу пиштољем одузели му 2.300 евра и 82.000 динара, наневши му тешке телесне повреде.
И.В је осумњичен да је маскиран дошао на бензинску пумпу и уз претњу пиштољем, продавцу узео 10.000 динара, мобилни телефон и рачунар. Сутрадан је, на исти начин из једне пекаре одузео 7.000 динара.
Приликом претреса породичне куће Д.Љ. нађен је пиштољ и осам кесица са, како се сумња, опојном дрогом спид.
Тројица оумњичених ће, уз кривичну пријаву, у законском року бити приведена Вишем јавном тужилаштву у Београду.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар