петак, 08.08.2014, 14:13 -> 16:28
Пљачкао и поливао раднике бензином
Полиција у Новом Саду трага за младићем који је пљачкао мењачнице тако што је раднике поливао бензином и претио им да ће их запалити, ако му не предају новац.
Како се наводи у саопштењу, осумњичени је на тај начин опљачкао две мењачнице, у Руменачкој и улици Јанка Веселиновића у Новом Саду, преноси Бета.
Сигурносне камере су снимиле те нападе, па је полиција позвала грађане да, уколико могу помоћи у идентификацији осумњиченог, позову на бројеве телефона: 064/892-4169 или 021/488-4195.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар