Читај ми!

Лесковац, хапшење због фалсификовања исправа

У Лесковцу је упашен Б.Д. за кога се сумња да је злоупотребио положај одговорног лица и фалсифивао службене исправе. Виши суд у Лесковцу му је одредио притвор.

У наставку сузбијања коруптивних кривичних дела, полицијски службеници Полицијске управе Лесковац, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Лесковцу, ухапсили су Б.Д. (38) из Лесковца, због сумње да је извршио више кривичних дела злоупотреба положаја одговорног лица и фалсифивање службене исправе.

Б.Д. се терети да је у својству одговорног лица експозитуре Привредне банке у Лесковцу током октобра месеца 2013. године незаконито располагао новцем с девизних рачуна клијената банке, у износу од око 33.000 евра о чему је сачинио фиктивну документацију, саопштила је ПУ Лесковац.

Судија Вишег суда у Лесковцу је Б.Д. одредио притвор.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 07. август 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом