Читај ми!

Породична трагедија код Крушевца

У породичном домаћинству у селу Кукљин код Крушевца М. И. из пушке убио супругу, а потом извршио самоубиство. Како РТС незванично сазнаје, међу супружницима је и раније било размирица. М. И. је пре 12 година због убиства одслужио затворску казну.

У селу Кукљин код Крушевца у преподневним часовима догодила се велика трагедија. У породичном домаћинству М. И. је из пушке убио супругу Д. И. (38), а потом је у гаражи извршио самоубиство.

Како РТС незванично сазнаје, међу супружницима је и раније било размирица, а М. И. је пре 12 година, такође због убиства, одслужио затворску казну.

Вест о трагедији родитељима преминуле Д. И. који живе у суседном дворишту, прва је саопштила четворогодишња унука, најмлађа од три кћери трагично настрадалих супружника.

Увиђај је у току. Истрагу води заменик тужиоца Вишег суда у Крушевцу, Срђан Живић.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 17. септембар 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом