Читај ми!

Несрећа код Краљева, погинуо дечак

Погинуо дечак из Београда у саобраћајној несрећи у Берановцу код Краљева. Возач је аутомобилом ударио дечака на бициклу који се укључивао са споредног пута.

У саобраћајној несрећи у Берановцу код Краљева, на државном путу Краљево-Крушевац, живот је изгубио тринаестогодишњи дечак из Београда, саопштила је Полицијска управа Краљева.

До несреће је дошло око 17.30 часова. Аутомобил краљевачких регистарских ознака, марке "фијат пунто", којим је из правца Краљева управљао Д. А. (29) из Краљева, ударио је у бицикл којим се дечак, са споредног неасфалтираног пута укључивао на државни пут.

Возач "фијата" је одмах зауставио друго возило и са дечаком се пребацио у ЗЦ "Студеница" у Краљеву. И поред указане реанимације, дечак је након сат времена преминуо.

Увиђај је извршила заменица Основног јавног тужиоца у присуству полицијских службеника Саобраћајне полицијске испоставе из Краљева.

Саобраћај на овом делу пута био је у прекиду сат и по и био је преусмераван на алтернативне путне правце, наведено је у саопштењу.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 17. септембар 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом