Расветљено убиство у Београду

Полиција расветлила убиство младића који је са тешким ранама остављен испред Ургентног центра 7. септембра у Београду, где је два дана касније преминуо. Ухапшен осумњичени.

Београдска полиција разрешила убиство младића који је са тешким ранама остављен испред Ургентног центра 7. септембра, саопштено је из МУП-а Србије.

Убијен младић је Д. С. (1989) из Београда.

Полиција је ухапсила А. К. (1991) из Београда, због сумње да је 7. септембра, у свом стану на Цераку, из пиштоља, за који није имао дозволу, пуцао у главу Д. С, а потом га довезао и оставио испред улаза Ургентног центра.

Осумњиченом је одређено полицијско задржавање, након чега ће, уз кривичну пријаву бити приведен дежурном истражном судији Вишег суда у Београду.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 06. јул 2025.
36° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом