петак, 19.07.2013, 13:17 -> 13:27
Пријаве против начелника радиологије Нишка Бања
Због сумње да је примио 9.500 евра како би запослио две особе, нишка полиција поднела две кривичне пријаве против начелника радиологије Института за лечење и рехабилитацију Нишка Бања Драгана Менковића.
Нишка полиција поднела је две кривичне пријаве против начелника радиологије Института за лечење и рехабилитацију Нишка Бања Драгана Менковића, због сумње да је примио 9.500 евра како би запослио две особе.
Менковић, као и бивши директор Института Нишка бања Александар Димић и начелник правне службе Владан Милетић ухапшени су 24. јуна због злоупотреба приликом набавке магнетне резонанце.
Полиција Менковића сумњичи да је у два наврата 2010. године од физиотерапеута у нишком Клиничком центру Петра Бошковића примио мито како би запослио једну особу, а једну примио на стручно оспособљавање након чега би и она била запослена.
Против Петра Бошковића је, такође поднета кривична пријава, због основа сумње да је извршио кривично дело примање мита помагањем.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар