среда, 26.12.2012, 19:46 -> 21:03
Трамвај излетео из шина
На скретању из Савске у Немањину улицу трамвај на линији 12 излетео из шина. Нема повређених. Трамвајски саобраћај на том правцу је заустављен.
Око 18.20 часова трамвај на линији 12 излетео је из шина на скретању из Савске у Немањину улицу код Железничке станице. У инциденту није било повређених.
Аутобуски и аутомобилски саобраћај око Железничке станице одвија се отежано, јер се трамвај испречио на раскрсници Савске и Немањине, а трамваји који долазе са Новог Београда су формирали колону.
Екипе ГСП-а, МУП-а и саобраћајне полиције су на лицу места.
Како је Танјугу речено у диспечерској служби ГСП-а, саобраћај у том делу града одвија по измењеном режиму.
Линија број 7 подељена у два дела - саобраћа од Устаничке до Ташмајдана и од Блока 45 до Пристаништа.
Трамваји на линијама 3 и 12 иду од Кнежевца, односно Бановог брда, до Господарске механе и од Омладинског стадиона до Ташмајдана.
Трамвај на линији 9 саобраћа преко Дорћола, док је измењена и траса аутобуских линија.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 5
Пошаљи коментар