четвртак, 13.12.2012, 12:14 -> 14:34
Пожар у згради Општине Палилула
Угашен пожар који је око подне избио на седмом спрату зграде Општине Палилула. Запослени евакуисани, нема повређених.
На седмом спрату зграде Општине Палилула избио пожар нешто пре 12 часова. Ватрогасци су убрзо успели да угасе пожар.
Запослени су евакуисани из зграде и нема повређених.
Начелница Управе за ванредне ситуације у Београду Сања Вуксановић Жугић рекла је да је пожар избио у просторији од 40 квадратних метара где је централа мобилне телефоније.
"Успели смо муњевито да угушимо пожар и спречили смо ширење пожара на остале објекте. Материјална штета ће бити утврђена након увиђаја Полицијске управе за Град Београд", објаснила је Сања Вуксановић Жугић.
Према првим информацијама, узрок пожара су неисправне инсталације, али ватрогасци не искључују могућност ни да је пожар изазвало неправилно коришћење грејног тела.
Командир специјалне ватрогасне екипе Зоран Стојчић рекао је да ће екипе остати док не буду сигурни да је пожар потпуно угашен.
У гашењу пожара учествовало је 11 возила, 38 ватрогасаца.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар