Кркобабић: Нова инфраструктура у 100 села Србије

Национални тим за препород села на првој радној седници најавио је акцију препород 100 села Србије у пет управних јужних округа.

У наредне три године та места могу да рачунају на улагања у инфраструктурне пројекте, водовод, канализацију, телефонски сигнал. 

"Могу да рачунају на нове задруге, на решавања питања земље али истовремено на оно што се тиче друштвеног стандарда на мултуфункционалне објекте попут обновљених домова култура или задружних домова", рекао је Милан Кркобабић, министар без портфеља задужен за регионални развој.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом