субота, 22.06.2019, 16:32 -> 16:57
Извор: РТС,Танјуг
Вучић и Додик на градилишту БК компаније у Минску
Председник Србије Александар Вучић и српски члан и председавајући Председништва БиХ Милорад Додик обишли су градилиште БК компаније у Минску.
Домаћин Вучићу и Додику био је председник БК групе Богољуб Карић, пренела је Срна.
Из БК компаније истичу да је реч о пројекту "Међународни финансијски центар Минск", где се гради 47.000 станова у којима ће живети 200.000 људи.
На 4,7 милиона квадрата биће изграђен "прави град у граду", наводи Срна.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар