понедељак, 27.10.2008, 11:45 -> 12:30
Гориво појефтињује у просеку осам и по динара
Министарство енергетике упутило је захтев министарствима финансија и трговине за појефтињење нафтних деривата за 15,64 одсто.
Како РТС незванично сазнаје, гориво ће у просеку бити јефтиније око осам и по динара по литру, тачније моторни бензини око 7,7, а дизел гориво за око девет динара.
Појефтињење ће највероватније важити од среде, а то зависи од тога када ће одлука бити објављена у Службеном гласнику.
Уколико Службени гласник изађе данас, појефтињење би могло да се примени од сутра, а уколико изађе сутра, ниже цене биће од среде.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар