четвртак, 04.09.2014, 16:04 -> 16:15
Ћурчић на челу Привредне коморе Београда
Скупштина Привредне коморе Београда именовала је досадашњег потпредседника Коморе Предрага Ћурчића за вршиоца дужности председника тог удружења.
Скупштина Привредне коморе Београда је прихватила оставке и разрешила дужности досадашњег председника Коморе Милана Јанковића и генералног секретара Ивану Зељковић, који су ухапшени крајем јуна ове године због сумњи да су учествовали у незаконитој додели стана Јанковићу, преноси Бета.
Нови вршилац дужности председника, Ћурчић је оснивач и власник предузећа "Висан" у Земуну, чија је делатност очување, заштита и унапређење животне средине.
За в.д. генералног секретара Привредне коморе Београда изабран је Александар Милошевић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар