Читај ми!

Брза санација последица поплаве у "Меркуру"

Специјална болница "Меркур" је током јучерашњег поподнева које је обележила велика количина падавина у Врњачкој Бањи, предузела низ корака за санацију штете која је могла да настане у овим условима. У "Меркуру" се брзо реаговало како би се рад несметано одвијао.

Правовремена реакција омогућила је да се данас у "Меркуру" све активности, прегледи, терапије и друге услуге обављају несметано. Киша је нанела највећу штету делу парка испред зграде Термоминералног Купатила и дошла до самог улаза у објекат, наведено је у саопштењу.

Заједничким снагама запослених у Згради Купатила и радника одржавања, штета коју је вода нанела успешно је санирана, а сви пацијенти и гости регуларно су добили услуге у заказаним терминима.

Током данашњег дана прилаз објекту потпуно је очишћен и враћен у редовно стање.

"Благовременим реаговањем Меркуровог тима санирана је и минимизирана свака већа штета и радни простор враћен у редовно стање", истиче се у саопштењу.

петак, 29. септембар 2023.
23° C

Коментари

Divno je biti Srbin
На балкону за шампионе није било места за девојке, срећом добро "кувају"
zdenek.zigovic@seznam.cz
Дупла свадба на Златибору – младенци улетели у брак хеликоптерима
Sta smo postigli?
На балкону за шампионе није било места за девојке, срећом добро "кувају"
Re: nepostovanje
На балкону за шампионе није било места за девојке, срећом добро "кувају"
Девојке нису дошле
На балкону за шампионе није било места за девојке, срећом добро "кувају"