среда, 21.09.2022, 14:48 -> 14:55
Извор: Танјуг
"Ер Србија": Отежано снабдевање авиона због штрајка Кетеринга
Због штрајка Аеродром Београд Кетеринга отежано је снабдевање авиона, наводи се у информацији коју је Танјуг добио од "Ер Србије".
"Услед штрајка дела запослених компаније АБ Кетеринг, јединог лиценцираног снабдевача на београдском аеродрому који има дозволу за опслуживање авиона кетерингом у рестриктивној зони аеродрома, отежано је снабдевање кетерингом авиона већине авио-компанија које полећу са београдског аеродрома, укључујући и Ер Србију", наводи се у одговору.
Српска национална авио-компанија наводи да је у непрекидној комуникацији са компанијом пружаоцем услуга.
"Предузимамо све што је у нашој моћи да се обезбеди неопходни минимум кетеринг услуге за реализацију летова, али и да би се што је могуће пре у потпуности нормализовала услуга која је сада погођена поменутим штрајком", наводи "Ер Србија".
"Ер Србија" се извињава путницима због непријатности у којој су се, услед штрајка дела запослених АБ Кетеринга, нашли и сама компанија и њени путници и захваљује својим путницима на разумевању.
Коментари