Читај ми!

Активирано клизиште на путу Баточина-Крагујевац

На делу државног на деоници Баточина–Крагујевац, на локалитету Никшићко брдо, активирано је клизиште услед чега је дошло до оштећења десне саобраћајне траке у смеру ка Крагујевцу.

Саобраћај се одвија левом саобраћајном траком, док је десна затворена за саобраћај сходно постављеној привременој саобраћајној сигнализацији, саопштило је ЈП "Путеви Србије".

Представници "Путева Србије" и "Института за материјале Србије" су по настанку клизишта изашли на терен како би сагледали проблем, предложили мере санације и дали налог за предузимање хитних и неодложних припремних радова на насталом клизишту.

Апелује се на све учеснике у саобраћају да посебно буду опрезни у зони клизишта, да поштују привремену саобраћајну сигнализацију и брзину прилагоде условима на путу.

понедељак, 23. фебруар 2026.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом