Читај ми!

Поново ради гранични прелаз Бачки виногради

После двомесечне паузе, поново ради интегрисани српско-мађарски гранични прелаз Бачки виногради-Ашотхалом, саопштила је мађарска полиција.

Ново радно време прелаза је двократно - од 7 до 10 часова и од 16 до 19 часова.

Мађарска је 1. септембра затворила границе за странце, али је могуће ући у суседну земљу у посебним случајевима уз одобрење полиције, са двоструким пи-си-ар тестом урађеним у року од пет дана или у транзиту.

Држављани Србије и Мађарске који живе до 30 километара од границе могу да путују у Мађарску без теста на ковид 19 само до 30 километара од границе са обавезом да се врате у року од 24 сата.

У Мађарску је током протекла да месеца могло да се уђе или транзитира само преко граничних прелаза Хоргош-Реске, Келебија-Томпа и Бачки Брег-Херцегсанто који су и даље отворени 24 сата.

среда, 22. април 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом