Деда Мразеви шетају Врањем, стиже и Бака Прасе

Поводом предстојећих празника у Врању је почела манифестација "Стаза врањског Деда Мраза" у којој ће, у наредна три дана, у богатом музичком програму, представама, аниматорима, моћи да да уживају и старији и млађи.

Деда Мразеви већ шетају пешачком зоном Врања. Таква слика биће и у наредна три дана када ће се они дружити са најмлађим Врањанцима.

Уз низ занимљивих садржаја, Врањанци и туристи моћи ће да проведу чаробне тренутке са својом децом уз богат избор цртаних филмова који ће се емитовати на отвореном.

За најмлађе су организоване и радионице у којима ће се изводити експерименти како би се деца упознала са законима физике и хемије, кажу у Туристичкој организацији Града Врања.

Круна читаве манифестације биће и долазак једног од најпознатијег јутјубера Бака Прасе који ће се у суботу дружити са децом.

Тада се, кажу из туристичке организације, очекује и највећи број посетилаца.

Врањанци и туристи ће се, између осталог, уживати и веселити у песмама, представама на отовреном и плесним наступима до недеље, 30. децембра.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 25. фебруар 2026.
4° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом