Читај ми!

Локализован пожар код Пријепоља

Пожар у пријепољском селу Бабине локализован је и у току је његово догашивање, каже за РТС начелник Сектора за ванредне ситуације у Пријепољу Горан Посркача.

Током јучерашњег дана и ноћи изгорело је око 50 хектара некошене траве, ливада и ниског растиња и око двадесетак ари шуме, јавља дописник РТС-а.

Објекти нису били угрожени, а на терену је још увек 20 пријепољских и 15 ватрогасаца из Ужица који пожар гасе помоћу напртњача, четири ватрогасне цистерне и пет теренских возила.

Тренутно нема ветра и очекује се да пожар ускоро буде угашен.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 20. април 2026.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом