Риха тврди да је отпуштена због политике, уредник демантује

Новинарка Антонела Риха изјавила је да је без најаве добила отказ у недељнику НИН, оценивши да је отпуштена из политичких разлога. Главни и одговорни уредник тог листа Милан Ћулибрк тврди да одлука нема везе с политком.

"Без икакве најаве, данас ми је мој уредник Милан Ћулибрк рекао да добијам отказ јер је незадовољан мојим радом. Мислим да је политичка рубрика у НИН-у била једна од најбољих рубрика и нисам баш разумела шта то значи, да је незадовољан мојим радом", казала је Риха, преноси Бета.

Она је прецизирала да је добила решење којим је проглашена за технолошки вишак, и да су раније постојала размимоилажења између ње и главног уредника, али да није било политичких притисака на њу.

Главни и одговорни уредник НИН-а Милан Ћулибрк је агенцији Бета кратко изјавио да његова одлука "нема везе с политиком".

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 24. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом