среда, 07.05.2014, 14:29 -> 15:22
Признање eмисији Евронет
Европски покрет у БиХ прогасио је емисију "Евронет" Продукцијске групе "Мрежа" за најбољу ТВ емисију која се у региону бави европским интеграцијама.
Емисија "Евронет" је награђена у категорији "Европски ТВ-информативни програм региона", наводи се у саопштењу ПГ Мрежа.
То регионално признање уручено је представницима ПГ Мрежа на свечаној академији Европског покрета у БиХ одржаној на Илиџи, поводом обележавања 9. маја, Дана Европе.
Европски покрет у БиХ од 2007. године додељује признања појединцима и колективима ангажованим у процесу европских интеграција.
Емисија "Евронет" је почела да се емитује пре девет година, 9. маја 2005. године и емитује се сваког радног дана на Првом програму РТС-а.
"Евронет" је прва ТВ емисија у Србији која је почела да се бави темом европских интеграција, а уредник емисије је Маја Дивац.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар