Читај ми!

Ђаци поново у клупама

Почиње друго полугодиште, после 18 дана распуста. Ученици у Војводини јуче кренули на наставу.

После 18 дана зимског распуста за ђаке основних и средњих школа почиње друго полугодиште. Ученици у Војводини јуче су кренули на наставу.

На летњи одмор први одлазе матуранти гимназија који се распуштају 17. маја. Осмаци и матуранти средњих стручних школа наставу похађају до 24. маја.

Остали основци и средњошколци распуштају се 7, односно 14. јуна.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 28. фебруар 2026.
4° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом