уторак, 23.10.2012, 11:47 -> 12:22
Спречен улазак илегалних имиграната
У заједничкој акцији цариника и полиције спречен илегални улазак осам Палестинаца на граничном прелазу у Прешеву.
Цариници и полиција су на граничном прелазу у Прешеву спречили илагални улазак осам Палестинаца у Србији.
Осам палестинских држављана покушало је да на Железничкој станици у Прешеву илегално пређе границу сакривши се у вагон воза који из Грчке саобраћа ка земљама Западне Европе, саопштила Управа царина Србије.
Истиче се да су илегални имигранти откривени у заједничкој акцији цариника и граничне полиције који су их открили приликом детаљне контроле композиције воза.
И овог пута радило се о вагону чија је крајња дестинација била Аустрија, те је јасно да је то била жељена дестинација ове осморице Палестинаца, додаје се у саoпштењу Управе царина Србије.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар