уторак, 22.03.2011, 11:39 -> 12:12
Надал се реванширао Нолету
Мало тениса, мало салсе, мало сликања са обожаваоцима, тако је изгледао кратак излет у Колумбију за два најбоља тенисера планете, Рафаела Надала и Новака Ђоковића. Српски и шпански тенисер у главном граду те земље одиграли егзибициони меч хуманитарног карактера, који је Надал добио са 2:0, по сетовима 7:6, 6:3.
Само 24 сата било је потребно Рафаелу Надалу да се реваншира Новаку Ђоковићу за пораз у финалу турнира у Индијен Велсу. Ипак, овај пораз Ђоковића, први ове године, није страшан, јер је меч који је одигран у главном граду Колумбије, Боготи, имао хуманитарни карактер.
Кратку паузу пре почетка турнира у Ки Бискејну, два тренутно најбоља тенисера на планети искористили су да пред 15.000 људи одиграју егзибициони меч.
Оба тенисера на терен су изашла у традиционалним колумбијским шеширима на главама, а затим и одиграли салсу са заносном Колумбијком.
Српски тенисер је први показао да уме да игра, а затим је и Надал доказао да није тако стидљив као што се прича, и после Шакире, сјајно одиграо салсу са још једном латино лепотицом.
Два најбоља светска играча кратко су се задржала у Колумбији, јер их у Америци чека турнир у Ки Бискејну.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 26
Пошаљи коментар