среда, 19.01.2011, 06:42 -> 13:37
Јанко испустио победу
Српски тенисер Јанко Типсаревић није успео да се пласира у треће коло Отвореног првенства Аустралије у Мелбурну, пошто је доживео пораз од деветог носиоца Шпанца Фернанда Вердаска резултатом 3:2, по сетовима 2:6, 4:6, 6:4, 7:6, 6:0.
Противник Вердаску у трећем колу биће Кеи Нишикори из Јапана, који је био бољи од Флоријана Мајера са 3:1 (6:4, 6:3, 0:6, 6:3).
Јанко је феноменолно отворио меч. Добио прва два сета, у четвртом сету имао три меч лопте, али то, ипак, није било довољно да се савлада расположени Шпанац. Ушло се у тај-брејк који Шпанац добија са 7:0.
После пропуштене прилике да у четвртом сету реши питање победника, Типсаревић потпуно губи ритам, противник му узима 19 поена у низу и дозвољава ривалу да пети сет добије, практично, без борбе, са 6:0.
Јанко се са Шпанцем Вердаском састајао до сада три пута и из два сустрета је излазио као победник.
Типсаревић је у првом колу победио Немца Мишу Звезрева са 3:0, по сетовима 6:3, 6:1, 6:4.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 9
Пошаљи коментар