понедељак, 21.12.2009, 13:27 -> 16:06
Жистин Енен на турниру у Сиднеју
Некадашња прва тенисерка света Белгијанка Жистин Енен, која је после једноипогодишње паузе најавила повратак на међународну сцену, прихватила је позив за учешће на турниру који се у Сиднеју игра од 10. до 16. јануара наредне године.
"За Сиднеј ме вежу лепе успомене, с обзиром на то да сам тамо три пута освајала титулу", рекла је 27-годишња Ененова која ће пре Сиднеја, од 4. до 10. јануара, учествовати на турниру у Бризбејну.
Ененова, која је на првом месту листе најбољих тенисерки света (WТА) провела 117 седмица, повукла се у мају 2008. године, наводећи као разлог жељу да се "посвети и другим стварима у животу".
Организатори турнира у Сиднеју саопштили су да је учешће потврдило девет играчица рангираних у првих десет на WТА листи.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 18
Пошаљи коментар