Серена и Венус Вилијамс за последњу титуле сезоне

Сестре Серена и Венус Вилијамс из САД играће у финалу турнира у Дохи, последњег за најбоље тенисерке света у сезони.

Млађа Серена Вилијамс је пласман у финале изборила пошто јој је Данкиња Каролина Возњацки вечерас предала други полуфинални сусрет при вођству Американке од 1:0 у сетовима (6:4).

Први гем другог сета, иако на сервис Вилијамсове, освојила је Возњацка, четврта тенисерка света, која је, ипак, морала да преда меч.

Данска тенисерка је још у првом сету тражила лекарски тајм-аут због проблема са стомачним мишићима.

Венус Вилијамс је у првом полуфиналном дуелу победила једину српску представницу на завршном турниру сезоне, осму тенисерку света Јелену Јанковић са 2:1 (5:7, 6:3, 6:4).

Наградни фонд турнира у Дохи износи 4.550.000 долара.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 22. јул 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом