Читај ми!

Новак опрезан пред четвртфинале

Новак Ђоковић изјавио да је опрезан пред дуел четвртфинала мастерса у Индијен Велсу против Жилијена Бенетоа. Ђоковићу прија дан одмора, а меч против Бенетоа неће почети пре 21.30 часова.

Српски тенисер Новак Ђоковић рекао је да је опрезан пред меч са Жилијеном Бенетоом из Француске у четвртфиналу мастерс турнира у Индијен Велсу.

"Није међу носиоцима, али је победио (Жоа-Вилфрида) Тсонгу и неке добре играче. Урадићу, наравно, све што могу да победим, а прија ми и дан одмора пошто сам меч завршио касно", рекао је Ђоковић новинарима у Индијен Велсу.

Ђоковић је други играч света и други носилац, док је Бенето 65. на АТП листи. Француз се у четвртфинале пласирао после победе над Шпанцем Фелисијаном Лопесом у два сета.

У другом колу је победио земљака Тсонгу, а после тога је избацио и највећу наду аустријског тениса Доминика Тијема.

Ђоковић и Бенето играли су до сада шест пута, а српски репрезентативац побеђивао је пет пута.

Број коментара 4

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 06. јул 2025.
36° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом