понедељак, 11.11.2013, 20:06 -> 20:38
Дејвис куп, почеле припреме!
Репрезентација Србије започела припреме за финале Дејвис купа против Чешке које почиње у петак. Јанко чека дозволу лекара, чека се Новак.
Дејвис куп репрезентација Србије одрадила је тренинг у београдској Арени, пред финални дуел са Чешком, који почиње у петак.
У центру пажње на данашњем тренингу био је Јанко Типсаревић, други рекет Србије на терену, али без рекета. Детаљна анализа Јанкове повреде стопала очекује се вечерас, а ако добије дозволу лекара могао би на терен већ сутра.
„Добро је да Јанко има чврсту вољу, жељу, енергију, мотивисаност да покуша да, колико год може, допринесе нашој победи против Чешке", каже селектор Богдан Обрадовић.
Први дубл играч Србије, Ненад Зимоњић, каже да репрезентативци имају сјајне услове за тренинг, довољно времена за привикавање на подлогу, али каже да је уз Новака Ђоковића и пуне трибине титула још ближа.
„Надам се да ћемо са Новаком и остатком тима успети да дођемо до три поена и наравно уз велику подршку публике што ће бити изузетно битно, с обзиром да Новак долази после напорног дела сезоне, у којем је имао много напорних мечева. Верујем да ће му та подршка пуно значити како би извукао максимум из себе", рекао је Зимоњић.
Чешки тенисери данас су први пут изашли на терен београдске Арене, уз Радека Штјепанека и Лукаша Росола, на терену није било најбоље рангираног чешког тенисера Томаша Бердиха, који је тек вечерас допутовао у Београд.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар