Читај ми!

Новак вечерас бодри Милан

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић вечерас ће уживо на стадиону Ђузепе Меаца гледати фудбалску утакмицу Лиге шампиона између Милана и Барселоне.

"Ћао друштво, како сте? Данас је посебан дан. Пре него што пођем у Дубаи, правим кратку паузу у Милану. Вечерас је Лига шампиона и никако не могу да пропустим меч Милана и Барселоне. Сигуран сам да ће бити сјајна атмосфера и добра утакмица, и Ђоле, Невен и ја ћемо бити тамо да бодримо росонере", написао је Ђоковић на Фејсбуку и Твитеру.

Српски тенисер је од раније познат као велики навијач росонера, а прошле године се у Дубаију срео са фудбалерима Милана који су тада боравили на припремема у том граду.

Ђоковић је неколико пута већ бодрио росонере уживо на "Меаци", а од росонера је својевремено добио на поклон и дрес.

АТП турнир у Дубаију, где је Ђоковић први носиолац, почиње следећег понедељка.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 13. јул 2025.
21° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом