"Орлови" поражени у Монпељеу

Мушка рукометна репрезентација Србије претрпела је у Монпељеу други пораз у пријатељском мечу против селекције Француске резултатом 37:30 (19:15). У првој утакмици у Ленсу пре два дана Француска је забележила много тежу победу (29:28).

Наш тим је само до  18. минута, када је Никчевић смањио вођство Француске на 10:9, успево да парира домаћим рукометашима.

За разлику од прве утакмице, која је решена у последњим секундама, овог пута су "Триколори" били бољи свих 60 минута. Изабраници селектора Вуковића, били су у егалу до средине првог полувремена. Ношени подршком са трибина, Французи повећавају предност из минута у минут, а највећу предност су имали у 51. минуту, када је на семафору стајало - 32:22. Ангажованом игром до краја "Орлови" су успели да дођу до - 7.

ФРАЦУСКА: Думулин (1 одбрана), Фернандез 7, Динар 1, Бараше, Жоли 4, Онрубиа 6, Карабу (7 одбрана), Карабатић 2, Жунило 3, Омеје (6 одбрана), Абало 5, Сораиндо 1, Боске 2, Детре 2, Пати 2, Бинго 2.

СРБИЈА: Шешум 3, Вујин, Никчевић 5, Маркез 1, Тоскић 4, Станић (4 одбране), Илић 1, Бојиновић 6, Милић (4 одбране), Продановић 2, Стојковић, Манојловић 2, Рнић, Бељански 1, Вучковић, Станковић 1, Ненадић 4.