Колубара победила Црвену звезду

Рукометаши Колубаре савладали су на домаћем терену у Лазаревцу екипу Црвене звезде са 38:27 (21:14), у одложеној утакмици 23. кола Супер лиге Србије.

Овом победом Колубара је дошла на корак од освајања титуле пошто четири кола пре краја сезоне имају четири бода више од другопласиране Црвене звезде.

Утакмице наредног 27. кола Суперлиге играју се идуће седмице, а Лазаревчани дочекују екипу Смедерева.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 27. јул 2025.
21° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом