Рио, Аустралијанци приведени због кошарке

Група аустралијских спортиста приведена је прошле ноћи због покушаја да уђу на меч Србија - Аустралија без ваљаних акредитација, јављају аустралијски медији.

Међу десетак спортиста из Аустралије, који су приведени на информативни разговор у полицијску станицу близу Олимпијског села, били су бициклисти, рагбисти и веслачи.

Вратили су се у Олимпијско село после седам сати проведених у полицијској станици.

Уколико Међународни олимпијски комитет утврди да је прекршај озбиљан, десеторица аустралијских спортиста ће одмах бити депортовани из Бразила.

 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 25. април 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом