Рекорд Левоа на 50 метара делфин стилом

Француски пливач Амори Лево оборио је на митингу у Анжеу светски рекорд у трци на 50 метара делфин стилом у малим базенима.

Лево је трку испливао у времену од 22 секунде и 29 стотинки, што је за 21 стотинку брже од претходног рекорда, који је у октобру поставио Аустралијанац Мет Јауковић.

Лево је летос на Олимпијским играма у Пекингу био члан француске штафете на 4 пута 100 метара слободним стилом, која је освојила сребрну медаљу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 18. август 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом