понедељак, 17.02.2014, 17:06 -> 17:26
Мандићева "златна" у Луксору
Милица Мандић освојила златну медаљу на турниру Г2 серије у египатском Луксору. У финалу, Милица била боља од Умиде Андулајеве из Узбекистана на златан бод у четвртој рунди. Већ следеће недеље Мандићева ће учествовати на турниру Г1, Фујеира у Емиратима.
Олимпијска шампионка у таеквондоу Милица Мандић освојила је златну медаљу на престижном турниру у египатском граду Луксору.
Репрезентативка Србије окитила се титулом у категорији до 73 килограма на турниру серије Г2, што значи нових 20 поена на светској листи, преноси ТК Галеб.
Мандићева је у првом колу била слободна као носилац, у другом је савладала Марину Тедејеву из Азербејџана (7:6), док се у полуфиналу реванширала Францускињи Маеви Мелије (10:4) за пораз у финалу Медитеранских игара.
У финалу је била боља од Умиде Андулајеве из Узбекистана на златан бод у четвртој рунди, сјајним ударцем у главу.
Колико је био важан овај турнир говори и чињеница да се Г2 турнири одржавају само по један на сваком континенту, а следећи је у Европи, у Холандији.
Већ наредне недеље Мандићева ће учествовати на турниру Г1, Фујеира у Емиратима.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар