четвртак, 04.04.2013, 15:12 -> 15:21
Шоштар унапрећује рад Спортског савеза
Председник Спортског савеза Србије Александар Шоштар изјавио је да ће у наредном периоду рад те спортске организације бити знатно унапређен. Први човек ССС подсетио је да је следећа велика акција те организације додела Мајске награде која је заказана за 25. мај.
"Најважније је урађено, Управни одбор је попуњен са још два члана, тако да је остало упражњено још једно место. Сада постоји простор за унапређење рада Спортског савеза у наредном периоду", рекао је Шоштар после прве седнице УО ССС која је одржана у хотелу "Унион".
Генерални секретар ССС Дане Корица најавио је објављивање монографије, која ће обухватити све најважније догађаје у историји те организације - од 1945. до данас.
"Ради се о капиталном делу у којем ће на једном месту бити сажета историја нашег спорта", рекао је Корица.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар