среда, 06.06.2012, 19:40 -> 20:30
Олимпијада на Јутјубу
Земље у Африци и Азији које нису купиле ТВ права за Олимпијске игре у Лондону, имаће прилику да прате дешавања на посебном Јутјуб каналу, објавио Међународни олимпијски комитет.
Међународни олимпијски комитет (МОК) саопштио је данас да ће покренути канал на интернет видео-сервису Јутјуб на којем ће за 64 земље Азије и Африке емитовати преносе спортских такмичења са Игара у Лондону.
МОК је навео да ће на Јутјубу емитовати 2.200 сати директних преноса и скраћених снимака такмичења.
Емитовање је намењено земљама где МОК није продао права за телвизијске преносе. Међу тим земљама су Пакистан, Сингапур, Тајланд и Авганистан, као и Ангола, Обала Слоноваче, Етиопија и Замбија.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар