Читај ми!

Освојен вредан бод

Зоран Терзић задовољан је великим бројем ствари у игри, упркос данашњем поразу од Немачке. Изванредна, подмлађена и ослабљена Србија освојила је важан бод против Немачке. Србије игра сутра од седам ујутро по средњеевропском времену против Бразила.

Селектор женске одбојкашке репрезентације Србије Зоран Терзић рекао је да је задовољан великим бројем ствари у игри, упркос данашњем поразу од Немачке на Светском купу у Јапану.

"Морамо да будемо задовољни резултатом, с обзиром на то да су Немице комплетне. Ипак, види се да неке ствари у игри не функционишу како би требало. Надам се да ћемо те ствари поправити. Ако задржимо мотивацију, има шансе да одиграмо још пуно добрих утакмица", рекао је Терзић после пораза од 3:2.

Средњи блокер Србије Милена Рашић рекла је да жали за пропуштеном приликом за победу.

"Била је ово веома добра утакмица за обе екипе. Жао нам је што нисмо могли да извучемо до краја. Показали смо да можемо да играмо добро у измењеном саставу. Остављамо овај меч за собом и идемо даље", истакла је она.

Техничар Србије Ана Антонијевић оценила је да је њена екипа играла добро све до завршнице меча.

"Играле смо релативно добро. Успеле смо да контролишемо меч све до завршнице. Правиле смо грешке због неискуства. Ипак, задовољна сам, јер нисмо комплетни. Ова игра радује пред сутрашњи меч", додала је она.

Репрезентације Србије игра сутра од седам ујутро по средњеевропском времену против Бразила. Србија је до сада освојила седам, а Бразил осам бодова, док водеће САД имају 12 бодова.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 19. септембар 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом