Читај ми!

Одбојкашице Црвене звезде поражене у Новари

Одбојкашице Црвене звезде претпреле су пораз од италијанске Новаре са 3:0 (25:17, 25:15 и 25:22) у 4. колу групе Ц Лиге шампиона.

За разлику од првог меча у Београду изабранице Ратка Павличевића пружиле су много бољу игру на гостујућем терену, нарочито у трећем сету где су имале и предност током веће деонице. Ипак, искуство Италијанки је пресудило, па су после неизвесне завршнице успеле код резултата 20:22 у корист црвено-белих да вежу пет поена и стигну до тријумфа од 3:0.

Црвена звезда ће у 5. колу групе Ц Лиге шампиона дочекати турски Вакифбанк Истанбул, који са клупе предводи Ђовани Гвидети селектор одбојкашица Србије.

Утакмица је на програму у у уторак 31. јануара од 19 часова у Београду.

Према пропозицијама ЦЕВ, победници пет група ће се пласирати директно у четвртфинале Лиге шампиона. У квалификацијама за четвртфинале играће пет другопласираних екипа, као и најбоља трећепласирана екипа.

Победници три двомеча ће играти у четвртфиналу. Преостале четири трећепласиране екипе ће такмичења наставити у четвртфиналу Купа ЦЕВ 2023. године.

среда, 29. март 2023.
8° C

Коментари

PRETPLATA
Такса за јавни медијски сервис и услови ослобађања
Nije baš lako...
Ако сте и ове године донели одлуку да промените своје навике, психолози имају неколико савета
Добар текст
Ако сте и ове године донели одлуку да промените своје навике, психолози имају неколико савета
B1 i B6 za Regeneraciju Diskova
Дискус хернија, болест 21. века
ma kakav vrabac
Дискус хернија, болест 21. века