Леандро Болмаро нови кошаркаш Олимпије из Милана

Аргентински кошаркаш Леандро Болмаро нови је играч Олимпије, саопштио је клуб из Милана.

Леандро Болмаро је пре неколико дана окончао сарадњу са минхенским Бајерном и брзо је пронашао нови клуб - потписао је вишегодишњи уговор са Олимпијом из Милана.

Пре Бајерна Болмаро је играо за Тенерифе, Барселону и аргентински Естудијантес, а 2020. је изабран као 23. пик у првој рунди НБА драфта, па се опробао у Минесоти, Јути и њиховим развојним тимовима.

Минуле сезоне је за клуб из Минхена у Евролиги просечно постизао 8,4 поена, уз 3,4 асистенције по мечу.

"Заиста сам узбуђен због изазова који ме чека. Невероватно сам срећан што сам се прикључио великом клубу као што је Олимпија из Милана", рекао је Болмаро.

Олимпија је овог лета већ ангажовала Усмана Диопа, Зека Ледеја, Џоша Нибоа, Ненада Димитријевића и Армонија Брукса.

субота, 15. март 2025.
15° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса