Богдановић добар у поразу Атланте, Јовић заиграо за Мајами, без минута за Мицића и Покушевског

Српски репрезентативац Богдан Богдановић убацио је 20 поена у поразу Атланте од Бруклина 114:113. Никола Јовић заиграо за Мајами, који је био бољи од Рајаковићевог Торонта 112:103. Хјустон савладао Оклахому 110:101, без минута за Васу Мицића, Алексеја Покушевског и Бобана Марјановића.

Богдан Богдановић пружио је још једну солидну партију за Атланту, али је његов тим доживео нови пораз, овога пута од Бруклина 113:114.

Капитен репрезентације Србије на Мундобаскету овог лета убацио је 20 поена и био трећи стрелац екипе иза Јанга са 30 и Беја са 21 поеном.

У изједначеном мечу током свих 48 минута, Хокси су у завршници уписали 11 пораз у сезони и уз 9 тријумфа заузимају 10. позицију на табели Источне конференције.

У екипи мајамија заиграо је Никола Јовић, али је за 3 минута проведена у игри против Торонта уисао само два скока и једну изгубљену лопту.

Екипа са Флориде прекинула је низ лоших резултата и победом у Торонту 112:103 дошла до седме позиције на Истоку НБА лиге.

Најефикаснији у победничкој екипи био је Мартин са 24 поена, док је у екипи српског тренера Дарка Рајаковића Паскал Сијакам убацио 30.

Хјустон је у Тексасу био бољи од Оклахома Ситија 110:101, а тројица српских кошаркаша нису добили минуте да заиграју на овом мечу.

Бобан Марјановић је поново преседео на клупи Рокетса, као и Васа Мицић и Алексеј Покушевски у редовима гостију из Оклахоме.

Најбољи појединац меча био је Шеј Гилџус Александер са 33 убачена поена, док су се у победничкој екипи истакли Брукс са 23 и Холидеј са 22.