Читај ми!

Обрадовић: Желимо да одемо у Љубљану са вођством

Тренер кошаркаша Партизана Жељко Обрадовић рекао је пред први меч полуфиналне серије АБА лиге против Цедевита Олимпије да његова екипа жели победу пред домаћом публиком и вођство у серији пред гостовање у Љубљани. 

Партизан у недељу од 19:30 дочекује Цедевиту, од које је ове сезоне изгубио у Љубљани у регуларном току шампионата. Због тога је тренер Партизана свестан да његове изабранике не очекује нимало лака утакмица. 

"Цедевита Олимпија је тим са којим смо у последње две сезоне играли веома изједначене утакмице. Практично, увек су се те утакмице одлучивале у последњим поседима. То је довољно искуство да знамо шта нас очекује. Изузетно добра екипа, али наравно наше амбиције су да у првој утакмици остваримо повољан резултат и да у Љубљану одемо са забележеном победом и вођством у серији. Циљ остаје исти, а то је да се пласирамо у финале", истакао је Обрадовић. 

Кошаркаш Партизана Ален Смаилагић истиче да ривал има незгодну екипу.

"Они су незгодна екипа, имају добре играче. Показали су се у лигашком делу сезоне. Они су тим са којим ми немамо баш најбоље искуство али прошли пут смо победили па се надамо истом завршетку", поручио је Смаилагић. 

недеља, 11. мај 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом