Богдановић и Атланта обећавали, па се угасили против Сан Антонија

Атланта хокси су поражени од Сан Антонио спарса 126:118. Богдан Богдановић је уписао 13 поена, све у првој четвртини.

Несхватљиво шта се "јастребовима" десило у другом полувремену. Нападачна експлозија оличена у 83 поена у првом полувремену није ни изблиза испраћена у наставку. Исто се може рећи и за Богдановићев поентерски учинак покренут и окончан у првој четвртини.

Спарси су у трећој  деоници постигли 39 поена, допустивши госитма тек 20, и тако су се вратили са минуса од 22 разлике. Атлатнта је укупно у другом полувемену постигла 35, док је смао у првој четвртини накупила 40 поена.

Девин Васел и Келдон Џонсон су са по 29 поена били носећи тандем "мамуза". Џонсон је остварио и дабл-дабл, поделивши 12 асистенција.

Дежонте Мари је са 22 поена, осам асистенција и шест скокова био статистички најистакнутији код Хокса. Оконгву је бројао до 17, Капела и Грифин су стали на 15 поена. Лошу партију је имао Тре Јанг са тек девет поена и шутем из игре 4/15.

Хокси су изједначени на средини табеле Истока са 35-36, Спарси су последњи на истоку са тек 19 победа.