Читај ми!

Никола Топић до краја сезоне у ОКК Београду

Кошаркаш Црвене звезде Никола Топић играће до краја сезоне за ОКК Београд, објавио је менаџер играча Мишко Ражнатовић.

Никола, који је рођен 5. августа 2005. године, а син је некадашњег тренера и легенде Црвене звезде Миленка Топића, пре пар дана је из Црвене звезде требало да пређе у ФМП.

Међутим спортски директор АБА лиге Милија Војиновић поништио је његову регистрацију, па ће млади кошаркаш каријеру наставити у тиму ОКК Београд који није у регионалној лиги.

Топић је ове сезоне одиграо седам утакмица у АБА лиги у дресу Црвене звезде и остварио је просек од 3,4 поена по мечу, а покрива позиције један и два. Он је један од најталентованијих играча у свом годишту у Европи.

ОКК Београд игра у Кошаркашкој лиги Србије (КЛС), а тренутно заузима 10. место са седам победа и девет пораза.

четвртак, 21. мај 2026.
15° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом