Читај ми!

Бјелица промашивао, Кари поново напунио мрежицу ривала

Српски кошаркаш Немања Бјелица није имао своје вече, али је Голден Стејт забележио и трећу победу на почетку нове сезоне у НБА лиги. Бјелица се испромашивао и није био онај играч који је пре неколико ноћи решио дерби са Лос Анђелес лејкерсима, што се, срећом по "ратнике", није одразило на резултат. Вориорси су на гостовању код Сакрамента тријумфовали 119:107, поново захваљујући Стефу Карију.

Немања је на паркету провео скоро 10 минута и за то време постигао само два поена, уз три скока и по једну асистенцију и украдену лопту.

Промашио је свих пет покушаја из игре, а једине кошеве убацио је са линије за слободна бацања.

Срећом по Стива Кера и екипу, она има Стефена Карија, који игра на МВП нивоу од почетка такмичења, а сада су му се придружили и саиграчи, посебно у финишу сусрета, када су гости обезбедили победу.

Кари је завршио са 27 поена (9/23 из игре, 4/15 тројке), уз седам скокова и 10 асистенција.

Пет поена мање додао је Пул, Ендру Вигинс је постигао 17, док су тројица "ратника" имала двоцифрен учинак.

У пораженом тиму истакли су се Барнс са 24, односно Мичел са 22 поена.

Голден Стејт је једина екипа са учинком 3-0 у Западној конференцији, док је Сакраменто на 11. позицији са једном победом и два пораза.

У осталим утакмицама тријумфе су забележили Лос Анђелес лејкерси, Оклахома Сити тандер, Орландо меџик и Бостон селтикси. 

недеља, 16. август 2026.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом